Eindstand 2024

TotJPADITDEBEFRES
1Toni BouESMontesa8020202020
2Gabriel MarcelliESMontesa6417151715
3Adam RagaESSherco5515171013
4Jaime BustoESGasGas48791517
5Matteo GrattarolaITBeta4311101111
6Aniol GalabertESTRRS40131386
7Miquel GalabertESVertigo39881310
8Benoit BincazFRSherco33101148
9Toby MartynGBHonda269773
10Hugo DufrŤseFRTRRS246657
11Jorge CasalesESTRRS1899
12Luca PetrellaITGasGas1064
13Lorenzo GandolaITBeta835

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.