Eindstand 2023

TotESPTJPSMADITFR
1Jaime BustoESVertigo111201717201720
2Toni BouESMontesa111172020172017
3Adam RagaESTRRS84131513131515
4Gabriel MarcelliESMontesa84151315151313
5Aniol GalabertESBeta581189101010
6Matteo GrattarolaITBeta57961111119
7Jorge CasalesESScorpa5481188811
8Jeroni FajardoESSherco3469109
9Benoit BincazFRGasGas3251098
10Luca PetrellaITGasGas287777
11Toby MartynGBTRRS1010

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.