Eindstand 2022

TotESADDEBEFRIT
1Toni BouESMontesa19117201720202020201720
2Jaime BustoESVertigo140201791317151710913
3Adam RagaESTRRS131111520171011171515
4Matteo GrattarolaITBeta12668711151710152017
5Gabriel MarcelliESMontesa109101111981013131311
6Jeroni FajardoESSherco108961515131315868
7Miquel GalabertESGasGas10215101081111711109
8Jorge CasalesESScorpa9081313109595117
9Aniol GalabertESBeta7213966786746
10Benoit BincazFRGasGas697747698984
11Toby MartynGBTRRS555585565655
12Luca PetrellaITGasGas5344544744710
13Teo ColairoFRBeta2433333333
14Andrea RivaITGasGas422

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.