Laatste manche

Uitslagen 2020

Frankrijk

5 septemberTot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa6x132
2Jaime BustoESVertigo11x821
3Jeroni FajardoESSherco14x410
4Adam RagaESTRRS20x8102
5Jorge CasalesESGasGas25x10123
6Takahisa FujinamiJPMontesa29x1712
7Benoit BincazFRBeta33x20103
8Miquel GalabertESGasGas34x13201
9James DabillGBBeta36x2313
10Jack PriceGBVertigo52x2725
11Dan PeaceGBSherco55x3322
12Gabriel MarcelliESMontesa58x3622
  
6 septemberTot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESTRRS33191031
2Jaime BustoESVertigo40187141
3Toni BouESMontesa41131513
4Jeroni FajardoESSherco46914212
5Jorge CasalesESGasGas481914141
6Takahisa FujinamiJPMontesa53191420
7Miquel GalabertESGasGas55261514
8Benoit BincazFRBeta591226201
9Jack PriceGBVertigo72212724
10Gabriel MarcelliESMontesa74301628
11James DabillGBBeta763016282
12Dan PeaceGBSherco102442632

Spanje

12 septemberTot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa281783
2Jaime BustoESVertigo49191515
3Adam RagaESTRRS57181920
4Gabriel MarcelliESMontesa68341816
5Miquel GalabertESGasGas69281922
6Jeroni FajardoESSherco69262320
7James DabillGBBeta70351718
8Takahisa FujinamiJPMontesa86362921
9Dan PeaceGBSherco93352830
10Jorge CasalesESGasGas115343150
11Jack PriceGBVertigo136414550
12Benoit BincazFRBeta147395050
  
13 septemberTot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa48211512
2Adam RagaESTRRS56221816
3Gabriel MarcelliESMontesa62242018
4Benoit BincazFRBeta66262218
5Miquel GalabertESGasGas68252122
6Jaime BustoESVertigo692819211
7James DabillGBBeta69262023
8Jorge CasalesESGasGas75271731
9Takahisa FujinamiJPMontesa77292919
10Dan PeaceGBSherco78272130
11Jack PriceGBVertigo150505050
12Jeroni†FajardoESSherco4516

Andorra

19 septemberTot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESTRRS501917131
2Toni BouESMontesa561813241
3Jorge CasalesESGasGas73332119
4Gabriel MarcelliESMontesa792825251
5James DabillGBBeta82292726
6Jaime BustoESVertigo83312725
7Takahisa FujinamiJPMontesa93452028
8Benoit BincazFRBeta983435281
9Jeroni FajardoESSherco98372932
10Miquel GalabertESGasGas1013930311
11Dan PeaceGBSherco105333933
12Jack PriceGBVertigo105383730
  
20 septemberTot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa281297
2Adam RagaESTRRS48201810
3Jorge CasalesESGasGas70222523
4Takahisa FujinamiJPMontesa72262719
5Miquel GalabertESGasGas74272522
6Jaime BustoESVertigo77282326
7Jeroni FajardoESSherco79302920
8Gabriel MarcelliESMontesa803127211
9James DabillGBBeta94363325
10Dan PeaceGBSherco96383127
11Jack PriceGBVertigo99403029
12Benoit†BincazFRBeta

ItaliŽ

10 oktoberTot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa3921792
2Jorge CasalesESGasGas613216112
3Jaime BustoESVertigo662615232
4Takahisa FujinamiJPMontesa70331423
5Jeroni FajardoESSherco73421516
6Gabriel MarcelliESMontesa733319192
7Adam RagaESTRRS752832132
8Miquel GalabertESGasGas794017193
9James DabillGBBeta80313118
10Dan PeaceGBSherco125484730
  
11 oktoberTot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa201172
2Jeroni FajardoESSherco55311410
3Jorge CasalesESGasGas612221171
4Gabriel MarcelliESMontesa61232414
5Miquel GalabertESGasGas6131219
6Adam RagaESTRRS63202221
7Jaime BustoESVertigo632818161
8Takahisa FujinamiJPMontesa78312720
9James DabillGBBeta88402622
10Dan PeaceGBSherco136454843

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.