Laatste manche

Uitslagen 2019

ItaliŽ 26 mei 2019

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa332544
2Jeroni FajardoESGasGas6145115
3Adam RagaESTRRS6645192
4Benoit BincazFRBeta8546345
5Jaime BustoESVertigo8840453
6Takahisa FujinamiJPMontesa9652395
7Miquel GalabertESSherco10547553
8Franz KadlecDETRRS11160474
9James DabillGBBeta112574213
10Oriol NogueraESJotagas11457552
11Jack PriceGBGasGas1176057
12Arnau FarreESJotagas12663621
13Jorge CasalesESVertigo12872506
14Dan PeaceGBVertigo12966621
15Andrea RivaITTRRS14275661

Japan

8 juni 2019Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa4819263
2Adam RagaESTRRS7136314
3Takahisa FujinamiJPMontesa7539351
4James DabillGBBeta7943342
5Jeroni FajardoESGasGas8144334
6Franz KadlecDETRRS9343482
7Jaime BustoESVertigo9838564
8Jorge CasalesESVertigo985345
9Miquel GalabertESSherco10154443
10Jack PriceGBGasGas1045054
11Benoit BincazFRBeta10756483
12Kenichi KuroyamaJPYamaha1085256
13Dan PeaceGBSherco11452602
14Fumitaka NozakiJPYamaha11857583
15Tomoyuki OgawaJPHonda1206654
  
9 juni 2019Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa000
2Adam RagaESTRRS20164
3Takahisa FujinamiJPMontesa311516
4James DabillGBBeta371819
5Jorge CasalesESVertigo381721
6Franz KadlecDETRRS411823
7Jaime BustoESVertigo473314
8Miquel GalabertESSherco493316
9Jeroni FajardoESGasGas542331
10Jack PriceGBGasGas573225
11Benoit BincazFRBeta632934
12Dan PeaceGBSherco704030
13Kenichi KuroyamaJPYamaha724527
14Tomoyuki OgawaJPHonda854837
15Fumitaka NozakiJPYamaha864145

Nederland 23 juni 2019

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa615
2Adam RagaESTRRS14113
3Jeroni FajardoESGasGas19145
4Takahisa FujinamiJPMontesa27270
5Jaime BustoESVertigo28235
6Jorge CasalesESVertigo32302
7James DabillGBBeta50473
8Franz KadlecDETRRS52511
9Benoit BincazFRBeta55550
10Jack PriceGBGasGas62620
11Andrea RivaITTRRS71674
12Oriol NogueraESJotagas75750
13Miquel GalabertESSherco81729
14Arnau FarreESJotagas101992
15Dan PeaceGBSherco1031012

BelgiŽ 30 juni 2019

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa3321111
2Jeroni FajardoESGasGas3618171
3Adam RagaESTRRS7243263
4Takahisa FujinamiJPMontesa7344281
5Jaime BustoESVertigo7847274
6Jorge CasalesESVertigo8233454
7Benoit BincazFRBeta9553402
8James DabillGBBeta9849481
9Franz KadlecDETRRS10649552
10Miquel GalabertESSherco11252537
11Arnau FarreESJotagas11757537
12Dan PeaceGBSherco11753631
13Jack PriceGBGasGas11862542

Portugal 14 juli 2019

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa251564
2Adam RagaESTRRS322012
3Jeroni FajardoESGasGas362115
4Jorge CasalesESVertigo3921153
5Takahisa FujinamiJPMontesa4021154
6James DabillGBBeta4529124
7Jaime BustoESVertigo553124
8Miquel GalabertESSherco5838164
9Benoit BincazFRBeta6836266
10Arnau FarreESJotagas743539
11Jack PriceGBGasGas814437
12Franz KadlecDETRRS8442411
13Dan PeaceGBSherco1045252

Frankrijk 21 juli 2019

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa9711
2Jaime BustoESVertigo2312101
3Adam RagaESTRRS251681
4Jeroni FajardoESGasGas307221
5Takahisa FujinamiJPMontesa361323
6Jorge CasalesESVertigo422121
7Miquel GalabertESSherco451926
8James DabillGBBeta543321
9Benoit BincazFRBeta572235
10Franz KadlecDETRRS713437
11Jack PriceGBGasGas754035
12Arnau FarreESJotagas975344
13Andrea RivaITTRRS1106446
14Dan PeaceGBSherco1376275

Spanje 22 september 2019

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa3617118
2Adam RagaESTRRS4324154
3Takahisa FujinamiJPMontesa6438242
4Jeroni FajardoESGasGas65262811
5Jaime BustoESVertigo6728318
6Miquel GalabertESSherco6943224
7Jorge CasalesESVertigo7034333
8Benoit BincazFRBeta8341402
9James DabillGBBeta8943415
10Jack PriceGBGasGas894940
11Franz KadlecDETRRS9546481
12Dan PeaceGBSherco1015348

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.