Eindstand 2023

TotITNOSE
1Jarand Vold GunvaldsenNO
525708510070100100
2Teo ColarioFR525100100851007070
3Noe PretalliCH455857070856085
4Rodney BereiterDE330456060605550
5Linus AlmthenSE300505545405060
6Milosz ZynowskyPL270604040304555
7Joschka KraftDE260555050552525
8Jone SanvikNO220203055453535
9Max SunsbergSE197352230254045
10Fredrik JohansonSE194304522352240
11Jonathan HeidelDE168403525203018
12Paul ReumschuesselDE165508530
13Niko NurmioFI132222535221414
14Kasper RiedelSE121252016182022
15Lewis NybergSE100181818141616
16Jacob Vold GunvaldsenNO7420161820

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.